FORGOT YOUR DETAILS?

SKLEP – www.amphibia-sport.pl 

Sport nieustannie się rozwija tak więc i sprzęt sportowy powinien ciągle ewoluować. Amphibia to firma stworzona przez sportowców dla sportowców. Uczestnicząc w różnych zawodach sportowych odkryliśmy, że brakuje nam pewnych detali, które uczyniłyby życie sportowca i rywalizację łatwiejszymi. I nie chodzi tu o przełomowe konstrukcje tylko o z pozoru niewielkie usprawnienia, drobne pomysły i ciągłe dążenie do doskonałości. Tak powstały pierwsze produkty Amphibii – torba XBag i EvoBag. Jesteśmy dumni z zastosowanych innowacyjnych rozwiązań i jakości wykonania naszych produktów, co potwierdzają najlepsi sportowcy i o czym świadczą pochlebne artykuły w prasie.

Celem firmy Amhibia jest dostarczanie innowacyjnego i funkcjonalnego sprzętu za rozsądna cenę!

Torba X2Bag
Amphibia X2 Bag
Torba X2Bag przeznaczona jest dla tych, którzy startują w różnych zawodach sportowych często w niezbyt sprzyjających „okolicznościach przyrody”, a do tego mają do zabrania ze sobą mnóstwo sprzętu. Jeśli uprawiasz surfing, MTB, Triatlon – wiesz o czym mówię. Dzięki funkcjonalnej torbie X2 możesz spokojnie oddzielić mokre rzeczy od suchych, czyste od brudnych, a do tego masz na wyposażeniu rozkładaną neoprenową matę, na której możesz stanąć podczas przebierania się.

Właściwości torby X2Bag:

 • wysoce wodoodporny materiał zewnętrzny;
 • wewnętrzna wodoszczelna kieszeń, która z łatwością pomieści piankę, mokry ręcznik, czy przepocone ubrania (kieszeń można w łatwy sposób zdemontować i używać osobno);
 • wewnętrzna rozkładana mata neoprenowa, na której możesz stanąć podczas przebierania – koniec z mokrymi nogawkami nawet na basenie !!!;
 • wewnętrzne siatkowe kieszenie do przechowywania drobnych przedmiotów jak żele, batony, itp.;
 • zewnętrzna kieszeń siatkowa, która z łatwością pomieści nawet największy bidon;
 • uchwyt na kask;
 • uniwersalny krój w „stylu kurierskim”;
 • szeroki pas naramienny z dodatkową kieszonką na drobne przedmioty (klucze, zegarek);
 • torba spełnia wymogi dla bagażu podręcznego wiec możesz z nią podróżować gdzie chcesz.

Torba EvoBag
Amphibia Evo Bag
Bazując na właściwościach torby XBag stworzyliśmy jej mniejszą siostrę – EvoBag. To torba do codziennego użytku, którą z łatwością możesz zabrać na basen, fitness czy siłownię. Zmniejszyliśmy wymiary ale pozostawiliśmy wszystkie kluczowe funkcje, które tak spodobały się użytkownikom torby XBag. Do tego wszystkiego dołożyliśmy świetny design w stylu retro.

Właściwości Torby EvoBag:

 • wysoce wodoodporny materiał zewnętrzny;
 • wodoszczelna kieszeń na mokre lub przepocone ubrania czy buty;
 • wewnętrzna rozkładana mata neoprenowa na której możesz stanąć podczas przebierania – koniec z mokrymi nogawkami nawet na basenie !!!
 • dodatkowa kieszeń na drobne przedmioty zapinana na zamek;
 • pasek naramienny;

Mata higieniczna – DryMat
Amphibia Mat
Zadowoleni użytkownicy naszych toreb poprosili nas o ten produkt. Mata dostępna jest w każdej z naszych toreb, a teraz także jako odrębny produkt. Mata jest niezastąpiona podczas przebierania na basenie, w klubie fitness czy w każdej innej publicznej przebieralni. Matę możesz także wykorzystać przebierając się na zewnątrz – na plaży, na leśnym parkingu. Krótko mówiąc przyda się wszędzie tam gdzie zależy ci na utrzymaniu twoich stóp na czystej i suchej powierzchni.

Sport Ring
Amphibia Ring

Najmniejszy i najprostszy produkt w ofercie – a jednak pomysłowy i przydatny. Zapewne wiele razy podczas zawodów zastanawialiście się co zrobić z obrączką czy ulubionym pierścionkiem. Teraz już nie będziecie mieli takich trosk. Sport Ring wykonany jest z bardzo miękkiego i rozciągliwego silikonu tak aby zabezpieczyć to co najcenniejsze na waszym palcu. Nie musisz już zdejmować biżuterii, czy zawijać jej taśmą klejącą w obawie przed zgubieniem. Sport Ring utrzyma je bezpiecznie na twoim palcu i zabezpieczy przed uszkodzeniem czy zgubieniem.

Chusta Amphibia
Wielofunkcyjna chusta Amphibia to produkt o niezliczonej ilości zastosowań. Może być czapką, opaską, szalikiem, kominiarką, opaską na nadgarstek czy nawet gumką do włosów. Chusta wykonana jest w technologii bezszwowej z szybkoschnącej mikrofibry i jest dostępna w jednym uniwersalnym rozmiarze.

Wszystkie Nasze produkty dostępne są w sprzedaży on-line, jak i również w lokalnych sklepach.
Jeśli oszukasz sklepu w swojej okolicy napisz do nas, a my wskażemy ci najbliższą placówkę.

KONTAKT
K-Sport
Rozewska 12A
03-179 Warszawa
Tel 607 615 212

e-mail: krzysiek@amhibia-sport.pl
SKLEP – www.amphibia-sport.pl

TOP Real Time Analytics